Usługa marketingowa 360° GRANIT - jeden system wiele możliwości

Dlaczego warto skorzystać z usługi marketingowej 360° GRANIT?

 

Ponieważ chcemy zaoferować Tobie wszechstronne wsparcie. Już teraz firma GRANIT daje szerokie możliwości wsparcia w zakresie marketingu i sprzedaży. Oferujemy na przykład wysokiej jakości katalogi, takie jak "Najlepsze produkty", "Classic Parts" czy "Zabawki" z indywidualnym nadrukiem dealerskim. Uzupełnieniem dla naszej usługi są ulotki z aktualną ofertą oraz plakaty do własnego salonu sprzedaży.

 

Usługa marketingowa 360° GRANIT prezentuje uniwersalne narzędzie, które staje się niezbędne w marketingu firmowym. Łączy ona dotychczasowe komponenty marketingowe w kompletną i holistyczną koncepcję, która służy jako kompaktowy system, który natomiast jest rozwiązaniem dla Twojego bardzo osobistego marketingu.

Przydatne wskazówki dotyczące sprzedaży i magazynowania

 

Wykorzystaj w pełni możliwości własnego lokalu i użyj poszczególnych elementów marketingowych, aby optymalnie zaprezentować produkty ze swojego asortymentu.


Każdy produkt ma swoje miejsce: System dla sklepów GRANIT umożliwia lepszą organizację i zarządzanie własnym salonem sprzedaży. Jednocześnie za pomocą naszego systemu DISPO można zapewnić efektywne magazynowanie. Dzięki temu drogi zaopatrzenia są krótkie, a najważniejsze przedmioty zawsze w zasięgu ręki.


Ale nawet jeśli dany produkt zostanie wyprzedany: Dzięki GRANIT Scan-2-Order ponowne zamawianie towarów nie stanowi problemu. Każdy produkt posiada własną etykietę wraz z kodem kreskowym. Wystarczy zeskanować artykuł, którego nie ma w magazynie i złożyć zamówienie - gotowe!

Doskonałe połączenie - rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

 

Poszczególne elementy usługi marketingowej GRANIT można łączyć ze sobą indywidualnie i w zależności od potrzeb, zwłaszcza w połączeniu ze sobą, stanowią przydatne uzupełnienie dla wyspecjalizowanych dealerów i osób prowadzących własne warsztaty.

Usługa marketingowa 360° GRANIT - Twoje korzyści

 

1. Więcej możliwości

W ramach usługi marketingowej 360° GRANIT otrzymujesz kompletny program marketingowy w formie pakietu.


2. Dobrze przemyślana koncepcja

Ukierunkowane informacje poprzez łączenie możliwości. Lepsza organizacja i klarowność dzięki przemyślanej koncepcji.


3. Przejrzyste struktury

Zwiększ swoją efektywność poprzez przejrzystą strukturę działań marketingowych.

 

4. Lepszy kontrola sytuacji

Usługa Marketing 360° pomaga kontrolować działania marketingowe dzięki naszemu wszechstronnemu wsparciu.

 

5. Oszczędność czasu

Dzięki rozwiązaniom GRANIT PARTS możesz uprościć swoje procesy i zaoszczędzić cenny czas.