GRANIT PARTS - niezawodny Partner profesjonalnego handlu

Obsługa, zaufanie i jakość to dla nas kluczowe pojęcia, na podstawie których oceniamy się każdego dnia. Zadowolenie klienta można zapewnić jedynie dzięki doskonałej jakości usług. Nieustannie dbamy o utrzymanie gwarancji jakości GRANIT. Na Wasze zaufanie pracujemy każdego dnia - tylko w ten sposób zmienimy zwykłą relację biznesową w trwałe partnerstwo i współpracę.

Szeroki asortyment

Wysokiej jakości części zamienne i akcesoria w uczciwych cenach!

Szybka dostawa

Zamówienia złożone do 16:00 zostaną dostarczone następnego dnia!

Profesjonalny serwis

Porady od kompetentnych ekspertów i profesjonalny serwis warsztatowy!

Nasza firma

Wspieramy 40 000 wyspecjalizowanych dealerów i warsztatów w całej Europie. Od momentu założenia GRANIT wyróżnia nas kompetencja, zaangażowanie i pasja do naszej branży. Dzięki 24 oddziałom na całym świecie jesteśmy blisko naszych klientów, niezależnie od tego, gdzie mieszkają.
więcej informacji

Nasze wartości

Dla nas ciągły rozwój naszej firmy i satysfakcja naszych klientów są nierozerwalnie ze sobą związane. Jako że jako GRANIT jesteśmy Partnerem profesjonalistów - to właśnie przyjmujemy za nasz cel i podstawę motywacji.
więcej informacji

Nasza logistyka

Szybka i niezawodna dostawa za uczciwą cenę. Nasz magazyn części zamiennych GRANIT o powierzchni 90 000 metrów kwadratowych, stojący w Heeslingen, jest największym tego typu obiektem na świecie. Każdego dnia magazyn opuszcza 40 000 dostaw, co oznacza, że codziennie realizujemy 98% zamówień.
więcej informacji

Zakres naszych usług

Naszym klientom oferujemy znacznie więcej, niż tylko szeroki asortyment. W ramach naszego serwisu proponujemy również różnorodne usługi. Robimy wszystko, co możemy, aby zapewnić naszym Klientom sukces.
więcej informacji

To też może Cię zainteresować:

Aplikacja GRANIT

więcej informacji

System dla sklepów GRANIT

więcej informacji

Centrum serwisowe GRANIT

więcej informacji