Technika rolnicza - nasza pasja

Dzisiejsze rolnictwo stoi przed coraz bardziej wymagającymi zadaniami. Zmiany klimatyczne i związane z nimi wymagania wynikające z przepisów dotyczących ochrony środowiska w coraz większym stopniu przyspieszają rozwój technologiczny rolnictwa. Zwiększona cyfryzacja w rolnictwie nie tylko pomaga lepiej monitorować procesy pod kątem zgodności z wymaganiami, ale przede wszystkim - zapewnia bardziej wydajną pracę. W skrócie oznacza to zoptymalizowaną wydajność przy mniejszym nakładzie czasu. Nowe cele stawiane przed rolnictwem przekładają się na ogromne wymagania w stosunku do techniki rolniczej. Coraz większe maszyny są wyposażone w coraz bardziej złożoną technologię, która ma ułatwić rolnikom pracę. Oprócz wielu zalet wiąże się to również z bardziej skomplikowaną konserwacją i naprawami, które trudno wykonać samodzielnie. Dlatego też rośnie zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych dealerów i warsztaty.

GRANIT PARTS - Niezawodny Partner profesjonalnego handlu

I tu pojawia się GRANIT: dbamy o to, aby wyspecjalizowani dealerzy mieli dostęp do największego asortymentu części zamiennych w Europie. W sklepie internetowym GRANIT nasi klienci mogą znaleźć najróżniejsze części i akcesoria, od materiałów eksploatacyjnych po produkty wykonane na zamówienie. Dzięki temu mogą optymalnie wspierać rolników w całej Europie.

 

Ale nie tylko pod kątem wyboru części jesteśmy liderem w Europie. Wydajny proces logistyki GRANIT, wykorzystujący największy w Europie centralny magazyn części zamiennych gwarantuje, że dealerzy i warsztaty otrzymają swoje zamówienia w ciągu 24 godzin. W ten sposób przyczyniamy się do nie tylko nienagannej, ale przede wszystkim - błyskawicznej obsługi. A szybkość jest - szczególnie w okresie żniw - największym atutem w rolnictwie.

Szeroki asortyment

Wysokiej jakości części zamienne i akcesoria w uczciwych cenach!

Szybka dostawa

Zamówienia złożone do 16:00 zostaną dostarczone następnego dnia!

Profesjonalny serwis

Porady od kompetentnych ekspertów i profesjonalny serwis warsztatowy!

Wszystko dla techniki rolniczej

Technika rolnicza nie sprowadza się dla nas oczywiście wyłącznie do najnowocześniejszych technologii. Naszą pasją są również niezliczone ciągniki, maszyny rolniczy i pojazdy wręcz kolekcjonerskie, które od wielu lat służą w europejskich gospodarstwach. To skarby, wymagające równie kompleksowej i niezawodnej konserwacji, jak najnowocześniejsze ciągniki. Dlatego również w tym obszarze robimy wszystko, co możliwe. Od oryginalnych części po repliki części zamiennych, które nie są już dostępne na rynku: dzięki naszym przedstawicielom handlowym, specjalistom z Centrum obsługi Klienta i Centrum serwisowego, oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług w tym obszarze.

Katalogi dla techniki rolniczej

do asortymentu

Katalog Classic Parts

do katalogu

Centrum Serwisowe GRANIT

więcej informacji

Jesteśmy Partnerem profesjonalnego handlu.

Obsługa klienta, serwis napraw, wsparcie marketingowe i sprawna logistyka sprawiają, że jesteśmy doskonałym Partnerem dla dealerów wyspecjalizowanych w zakresie techniki rolniczej, ogrodnictwa i leśnictwa, maszyn budowlanych, hydrauliki i wózków przemysłowych. Nasz zespół, odpowiadający za segment Technika rolnicza, jest zawsze dostępny dla klientów i gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

 

Nie jesteś jeszcze naszym klientem?