Powiadomienie GRANIT Push

Bądź zawsze na bieżąco

 

Nie chcesz niczego przegapić, jeśli chodzi o śledzenie przesyłek, nowe oferty i najnowsze wiadomości ze sklepu partnerskiego GRANIT? Następnie aktywuj powiadomienia GRANIT push w aplikacji GRANIT i dowiedz się jako pierwszy, gdy pojawi się coś nowego. 


Jeśli masz zainstalowaną aplikację GRANIT, powiadomienia push pojawiają się bezpośrednio na ekranie Twojego smartfona. Wystarczy kliknąć na powiadomienie push a zostaniesz bezpośrednio przekierowany.


Czy to nie ekscytujące? Dowiedz się, jak w prosty sposób możesz aktywować tę funkcję.

Czym właściwie są powiadomienia push?

Powiadomienia push to komunikaty, które są wyświetlane użytkownikowi w postaci małego okienka informacyjnego na ekranie smartfona. Wystarczy jedno kliknięcie na powiadomienia GRANIT push, aby natychmiast przejść do naszej aplikacji, gdzie można zapoznać się z dalszymi informacjami, do których odnosiło się powiadomienie.
Po udanej rejestracji będziesz regularnie otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem aplikacji GRANIT, gdy zmieni się status Twojego zamówienia lub gdy będziemy mieli dla Ciebie najnowsze wiadomości i oferty.

Jak działa logowanie/wylogowywanie?

Logowanie i wylogowywanie odbywa się za pomocą aplikacji GRANIT. Odpowiednich ustawień można dokonać poprzez aplikację lub ustawienia smartfona. Zapoznaj się z naszymi objaśnieniami krok po kroku.

Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji GRANIT na swoim smartfonie.

Otwórz menu w swojej aplikacji GRANIT.

Wybrać w menu "Ustawienia".

Powinna zostać wyświetlona wersja 3.0.0, jeśli nie jest wyświetlana, zaktualizuj aplikację w sklepie Google Play lub App Store.

Logowanie i wylogowywanie

 

Jeśli aplikacja jest aktualna, wyloguj się z niej raz i zaloguj ponownie.

Aktywuj funkcję powiadomień dla aplikacji GRANIT w menu ustawień swojego smartfona.

Do Androida:

Otwórz ustawienia na swoim smartfonie.

Wybierz w menu "Powiadomienia".

Sprawdź czy powiadomienia są włączone dla aplikacji GRANIT.

 

Dla iOS:

Otwórz powiadomienia w ustawieniach.

Wybierz aplikację GRANIT.

Sprawdź czy powiadomienia są włączone dla aplikacji GRANIT.

Aplikacja GRANIT jeszcze nie zainstalowana?

 

Nie zainstalowałeś jeszcze aplikacji GRANIT? Nie ma problemu! Dowiedz się więcej o aplikacji pod poniższym linkiem i pobierz ją z Google Play lub App Store.

 

do aplikacji GRANIT