Uprawa ziemi z GRANIT: jest już dostępny nowy katalog 1

 

 

W nowym wydaniu katalogu znacząco przebudowaliśmy i poszerzyliśmy naszą ofertę produktów związanych z uprawą ziemi. Z dumą prezentujemy ponad 11 000 artykułów związanych z uprawą ziemi. Wprowadzenie ponad 2.000 nowych produktów pozwoliło nam znacznie rozszerzyć ofertę - teraz możemy Tobie i Twoim Klientom przedstawić asortyment o niespotykanym dotąd zakresie. Tradycyjnie już, w nowym katalogu prezentujemy również najwyższej jakości, atrakcyjne cenowo zamienniki marki GRANIT dla wielu produktów.

 

Nowość w Katalogu 1: seria produktów GRANIT ENDURANCE CARBIDE. Nasze narzędzia do uprawy ziemi, wykonane z węglika spiekanego, przekonują do siebie wyjątkową jakością i maksymalną wytrzymałością.

 

Ponadto w nowym asortymencie można znaleźć również części zamienne GRANIT, pasujące dla maszyn francuskiego specjalisty w zakresie technologii siewu - Monosem.

 

Znacząco rozszerzyliśmy również naszą ofertę talerzy, łożysk i sprężyn gumowych. Pod hasłem „pasuje do maszyn różnych producentów” w poszczególnych rozdziałach można z kolei znaleźć pasujący artykuł na podstawie wymiarów, bez konieczności porównywania numeru referencyjnego.

 

Dzięki wprowadzeniu do asortymentu pielników marki K.U.L.T. (Kress Umweltschonende Landtechnik), rozszerzyliśmy naszą ofertę o rozwiązania do mechanicznego zwalczania chwastów - zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem na rynku.     

 

 

>> do katalogu


Asortyment z katalogu


Nasze rekomendacje z Katalogu 1


Kontakt do nas

Obsługa klienta, serwis napraw, wsparcie marketingowe i sprawna logistyka sprawiają, że jesteśmy doskonałym Partnerem dla dealerów wyspecjalizowanych w zakresie techniki rolniczej, ogrodnictwa i leśnictwa, maszyn budowlanych, hydrauliki i wózków przemysłowych. Nasz zespół zajmujący się uprawą gleby jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania naszych klientów.

Nasi eksperci są podstępni pod numerem