jest już dostępny nowy Katalog 5

 

Klienci doceniają asortyment GRANIT również ze względu na jego aktualność. Menedżerowie produktu nieustannie poszukują nowych produktów i marek, aby móc zaoferować wyspecjalizowanym sprzedawcom jeszcze szerszy asortyment, który jest dostosowany przede wszystkim do ich potrzeb. Katalog 5 jest zatem nieustannie aktualizowany. Na 1500 stronach katalogu można znaleźć ponad 8500 artykułów, w tym ponad 3400 nowych produktów.

 

W nowym wydaniu Katalogu 5 znacząco przebudowaliśmy i poszerzyliśmy naszą ofertę produktów związanych z instalacją elektryczną. Szczególnie rozbudowaliśmy ofertę rozruszników, alternatorów i oświetlenia LED. W 16 rozdziałach w przejrzysty sposób przedstawiono wszystkie elementy instalacji elektrycznej. Dzięki temu możemy Tobie oraz Twoim klientom zaprezentować najszerszy do tej pory asortyment. Alternatywą dla korzystania z katalogu jest oczywiście sklep online GRANIT, w którym można łatwo znaleźć i zamówić wszystkie produkty.  Pomagają w tym praktyczne funkcjonalności, takie jak wyszukiwanie producent-typ, interaktywne listy części zamiennych i wyszukiwarki produktów.

 


Odkryj teraz nowy katalog 5 (Instalacja elektryczna) od GRANIT.

Asortyment części do instalacji elektrycznych w szczegółach

To również może Cię zainteresować

Odkryj nasze poradniki z dziedziny elektryki!

Reklamacja akumulatora

Do porad

Konserwacja akumulatora

Do porad

Dbanie o stan akumulatora

Do porad

Asortyment produktów z zakresu instalacji elektrycznej

Polecane produkty

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

 

 

Obsługa klienta, serwis napraw, wsparcie marketingowe i sprawna logistyka sprawiają, że jesteśmy doskonałym Partnerem dla dealerów wyspecjalizowanych w zakresie techniki rolniczej, ogrodnictwa i leśnictwa, maszyn budowlanych, hydrauliki i wózków przemysłowych. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami pod numerem ✆ +48 61 896 74 80.

 

 

Zostań klientem już teraz