GRANIT PARTS - Niezawodny Partner profesjonalnego handlu

Wspieramy już 40 000 wyspecjalizowanych dealerów i warsztatów w całej Europie. Od momentu założenia w 1996 roku GRANIT PARTS wyróżnia nas kompetencja, zaangażowanie i pasja do branży, w której pracujemy zarówno my, jak i nasi klienci. Dzięki 24 oddziałom na całym świecie jesteśmy blisko naszych klientów, niezależnie od tego, gdzie mieszkają.

 

Jako jedna z wiodących w Europie hurtowni części zamiennych i akcesoriów dla rolnictwa, postanowiliśmy postawić na asortyment uwzględniający wszystkie marki. Dzięki temu nasi klienci korzystają z największego asortymentu w branży, obejmującego ponad dwanaście milionów produktów, z których wszystkie można znaleźć w sklepie internetowym lub w naszych licznych katalogach.

 

Widzimy się jako rzeczywistego Partnera profesjonalnego handlu, dlatego naszym celem jest wzmocnienie konkurencyjności lokalnych firm i wniesienie znaczącego wkładu w ich sukces. Dlatego oprócz bogatego asortymentu zapewniamy również szeroki wachlarz usług. Obejmuje on sprawną logistykę, kompetentne doradztwo, atrakcyjne oferty szkoleniowe, zaawansowane usługi naprawcze, systemy dla sklepów dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także wypróbowane i przetestowane środki wspierające sprzedaż online i offline.

 

Dzięki niezawodności, szybkości i gwarancji jakości jesteśmy dostawcą, na którym można polegać. Naszym produktom, pracownikom i dostawcom stawiamy najwyższe wymagania.

 

Jesteśmy przekonani, że jako firma rodzinna mamy wiele do zaoferowania, ponieważ przyjęty przez nas model rozwoju i sukcesu bazuje na współpracy opartej na zaufaniu oraz długotrwałym partnerstwie. Nasi Klienci to nasi Partnerzy. Dzięki bezpośrednim kontaktom i uwzględnianiu ich perspektywy wiemy, co jest dla nich ważne.