Maszyny budowlane i ładowarki teleskopowe - wszystko dla branży budowlanej

Ze względu na wykorzystywanie identycznych lub podobnych maszyn, między rolnictwem a branżą budowlaną istnieje ścisły związek. W gospodarstwie rolnym, w biogazowni, przy silosach... maszyny budowlane, takie jak ładowarki kołowe i koparki, są powszechnie wykorzystywane w rolnictwie. A z drugiej strony - dzięki swoim zaletom, to jest dużej ładowności i bezproblemowemu zastosowaniu na wymagającym podłożu, ciągniki są z powodzeniem wykorzystywane na placach budowy. Dlatego też postanowiliśmy zapewnić specjalistycznym dealerom i warsztatom dostęp do sensownego rozszerzenia asortymentu - i wprowadziliśmy w ofercie GRANIT Katalog 15 „Maszyny budowlane i ładowarki teleskopowe”.

 

Segment maszyn budowlanych i ładowarek teleskopowych w ofercie GRANIT obejmuje części zamienne renomowanych producentów maszyn budowlanych. Firma Lehnhoff Hartstahl oferuje wiele rozwiązań, pozwalających szybko zareagować na przestoje maszyn - na przykład korpusy szybkiej wymiany, ramy do przyspawania czy elementy naprawcze. Firma Bekamax dostarcza nam części naprawcze do technologii centralnego smarowania, a asortyment techniki sprężonego powietrza marki Atlas Copco spozwala uzyskać dealerom dostęp do szerokiej oferty, począwszy od części zamiennych, aż do osprzętu.

Dzięki GRANIT PARTS najlepsze produkty od najlepszych producentów

Oprócz oryginalnych części zamiennych GRANIT oferuje również produkty producentów pierwszego wyposażenia, takich jak Dana Spicer, ZF, Carraro, Deutz, Mahle i Bosch. Dzięki temu wyspecjalizowani sprzedawcy mogą oferować swoim klientom części zamienne do maszyn budowlanych o tej samej jakości, ale - w lepszych cenach. Wśród produktów marki własnej GRANIT PARTS można znaleźć wysokiej jakości części, będące alternatywą dla klasycznej części roboczych i naprawczych, jak również specjalne części zamienne do maszyn budowlanych oraz filtry do konserwacji w atrakcyjnych cenach. Wraz z rozszerzeniem asortymentu, wyspecjalizowani dealerzy na całym świecie mogą nie tylko rozszerzyć swoją ofertę dla obecnych klientów w sektorze techniki rolniczej, ale przede wszystkim - mogą dotrzeć do nowych grup docelowych. W przyszłości wyspecjalizowani dealerzy z branży budowlanej również będą mogli skorzystać z jakości, szybkości i różnorodnych usług, oferowanych przez GRANIT. Bo na budowie liczy się każda minuta.

Instalacja elektryczna - Klimatyzacja - Kabina

Odkryj asortyment

Części robocze i osprzęt

Odkryj asortyment

Sprzęt budowlany - Zagęszczanie gruntu - Akcesoria budowlane

Odkryj asortyment

Części podwozi samojezdnych - Łańcuchy

Odkryj asortyment

Części silnika

Odkryj asortyment

Instalacja hydrauliczna - Centralne smarowanie - Instalacja pneumatyczna

Odkryj asortyment

Producenci / urządzenia

Odkryj asortyment

Centrum Serwisowe GRANIT

więcej informacji

GRANIT PARTS - Twój Partner w obszarze maszyn budowlanych i ładowarek teleskopowych

W przypadku awarii maszyny, która wymaga części zamiennych, możliwe jest, w najgorszym przypadku, zatrzymanie pracy na całej budowie. Dzięki szybkim dostawom od GRANIT PARTS wyspecjalizowani dealerzy i warsztaty będą w stanie w przyszłości jeszcze lepiej sprostać takim wyzwaniom. Dostawa części zamiennych w całej Europie w ciągu 24 godzin, obok doskonałego sklepu online „wszystko w jednym miejscu”, dostępnego pod adresem www.granit-parts.pl, tylko jedną z wielu zalet, jakie oferujemy w ramach naszego serwisu.

Szeroki asortyment

Wysokiej jakości części zamienne i akcesoria w uczciwych cenach!

Szybka dostawa

Zamówienia złożone do 16:00 zostaną dostarczone następnego dnia!

Profesjonalny serwis

Porady od kompetentnych ekspertów i profesjonalny serwis warsztatowy!