MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

UPRAWA ZIEMI MADE IN GERMANY DZIĘKI GRANIT ENDURANCE CARBIDE

 

Wraz z rozpoczęciem sezonu żniwnego większość rolników myśli już o następnym sezonie uprawy roli. A to dlatego, że optymalna uprawa ścierniska jest dziś dla rolnictwa ważniejsza niż kiedykolwiek. Pomóż swoim klientom stworzyć idealne warunki dla kolejnych upraw, wprowadzając do swojej oferty dzioby redlicy GRANIT ENDURANCE CARBIDE.

 

Narzędzia z węglika spiekanego GRANIT ENDURANCE CARBIDE są produkowane w Niemczech przez specjalistów z branży drogowej i górniczej. Dzięki specjalnemu procesowi lutowania i hartowania, dzioby redlic są niezwykle odporne na zużycie. Wysokiej jakości materiały, rzadko spotykane u innych dostawców na rynku, ręczna praca i wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwalają przeprowadzić ten skomplikowany proces produkcji. Przy konstruowaniu produktów z serii GRANIT ENDURANCE CARBIDE koncentrowaliśmy się nieustannie na praktyce. W rezultacie powstał asortyment, który wytrzymuje największe obciążenia przez długi czas, zapewnia długotrwałą stabilność wymiarową i niezmiennie dobre efekty pracy przy stałej głębokości roboczej. Test praktyczny podczas porównania produktów GRANIT pokazał wyraźnie: nasze narzędzia uprawowe są lepsze od prawie wszystkich innych produktów, dostępnych na rynku wtórnym.

 

Oprócz dziobów redlic w asortymencie GRANIT ENDURANCE CARBIDE znaleźć można również części płużne, lemiesze dłutowe, gesiostopki i narzędzia do rozdrabniania leśnego.

Kultywator

do asortymentu

Uprawa okopowych

do asortymentu

Rozdrabniacz leśny i kruszarka do kamieni

do asortymentu

PROCES PRODUKCJI:


Płytki z węglika spiekanego są lutowane w specjalnym procesie lutowania indukcyjnego. Energia jest dostarczana do korpusu podstawowego i płyt z węglika spiekanego, które mają być przylutowane, za pomocą specjalnie opracowanej cewki. Wykorzystywana temperatura dochodzi do 800°C.


Po przylutowaniu płyt z węglika spiekanego nasze narzędzie jest ponownie podgrzewane i w ten sposób utwardzane. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na punkty topnienia korpusu
podstawowego, materiału lutowniczego i węglika spiekanego, aby stworzyć optymalne połączenie między materiałami. Oprócz wieloletniego doświadczenia, pochodzącego na przykład z górnictwa, wymaga to również szczególnie wysokiej jakości surowców, z których dziś korzysta tylko kilku dostawców na rynku wtórnym.


Ten tak zwany proces odpuszczania po przylutowaniu płyt z węglika spiekanego nadaje korpusowi podstawowemu pełną twardość (46 HRc). Dzięki tej złożonej procedurze produkty GRANIT ENDURANCE CARBIDE przewyższają prawie wszystkie inne produkty, dostępne na rynku wtórnym.


Dodatkowe spawy, które mogą negatywnie wpłynąć na geometrię narzędzia, w przypadku produktów GRANIT ENDURANCE CARBIDE nie są wymagane, ponieważ korpus podstawowy ma wysoki poziom odporności na zużycie.

WĘGLIK SPIEKANY:


Na szczególnie obciążane obszary zamontowano dodatkowo na korpusie podstawowym płyty z węglika spiekanego. Dzięki trójkątnemu kształtowi dolne płytki z węglika spiekanego są nie tylko wyjątkowo wytrzymałe, ale również mocno zakotwiczone w strukturze korpusu podstawowego. Na górną część naszych narzędzi nanosimy szczególnie duże płytki z węglika spiekanego, co pozwala nam zminimalizować zużycie produktów. Oznacza to, że ponownie znacząco wydłużyliśmy okres użytkowania naszych narzędzi.

ZAAWANSOWANY PROCES LUTOWANIA:


W narzędziach GRANIT ENDURANCE CARBIDE doskonałe lutowane połączenie między węglikiem spiekanym a korpusem podstawy, kompensujące również obciążenia uderzeniowe od kamieni, zapewnia optymalną trwałość części. Decydującym czynnikiem jest tutaj skład materiału lutowniczego. Jeśli połączenie jest zbyt twarde, płytki z węglika spiekanego mogą szybko odpaść pod wpływem uderzeń. Z drugiej strony połączenie, które jest zbyt miękkie, często nie jest w stanie w ytrzymać ciągłych obciążeń ściernych przez dłuższy okres czasu.

KONSTRUKCJA ZOPTYMALIZOWANA POD K ĄTEM ZUŻYCIA:


Zoptymalizowaliśmy kształt naszych narzędzi pod kątem optymalnego zużycia. Obszary szczególnie narażone zostały specjalnie wzmocnione. Konstrukcja naszych narzędzi zapewnia długotrwałą stabilność wymiarową, a tym samym niezmiennie dobry efekt pracy przy stałej głębokości roboczej.

Polecane produkty

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

 

 

Obsługa klienta, serwis napraw, wsparcie marketingowe i sprawna logistyka sprawiają, że jesteśmy doskonałym Partnerem dla dealerów wyspecjalizowanych w zakresie techniki rolniczej, ogrodnictwa i leśnictwa, maszyn budowlanych, hydrauliki i wózków przemysłowych. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami pod numerem ✆ +48 61 896 74 80.

 

 

Zostań klientem już teraz