Wózki widłowe - wszystko do składowania

Nie sposób sobie wyobrazić światowych magazynów i centrów logistycznych bez: wózków widłowych. Również w branży rolniczej te zwinne pojazdy są wielkim wsparciem na wielu gospodarstwach. Wózki widłowe to ważny instrument transportu towarów w ramach logistyki, są też niezastąpione przy transporcie elementów wielkogabarytowych na gospodarstwie. Wraz ze wzrostem ich znaczenia rośnie również zapotrzebowanie na części zamienne do tych pojazdów. Dotąd rynek europejski był silnie uzależniony od kilku dostawców. GRANIT przełamuje tę dominację, poszerzając swój asortyment o części zamienne do wózków widłowych. Dzięki wprowadzenia Katalogu 16 wyspecjalizowani dealerzy i warsztaty otrzymały w ofercie GRANIT dostęp do części zamiennych do najpopularniejszych producentów wózków widłowych. Począwszy od wiodących marek Jungheinrich, Linde, Still i BT - w ofercie GRANIT nasi klienci znajdą wszystkie potrzebne części zamienne w atrakcyjnej cenie. Ale nie tylko korzystne ceny oryginalnych części są zaletą rozszerzenia naszego asortymentu. Dzięki częściom zamiennym do wózków widłowych marki własnej GRANIT PARTS dajemy również dostęp do wysokiej jakości produktów, które będą dla klientów wyspecjalizowanych dealerów i warsztatów niezawodną alternatywą dla części oryginalnych.

Stawiamy na rozwój - asortyment GRANIT ma oferować największy wybór

Nowa asortyment GRANIT obejmuje wszystkie dziedziny naprawy wózków i urządzeń transportowych. Od akumulatora i oświetlenia, przez elementy konstrukcji pojazdu i łańcuchy Flyera, aż po hydraulikę i zestawy do konserwacji. Wyszukiwarka wideł, dostępna w sklepie online GRANIT, to pomocne narzędzie, które ułatwi naszym klientom proces doradztwa i sprzedaży. W wyszukiwarce odpowiednie artykuły są wybierane automatycznie za pomocą klasy ISO/ FEM oraz żądanej szerokości i długości wideł. Poszerzenie naszego asortymentu sprawia, że podjęcie w sprzedaży tematu wózków widłowych staje się interesującą okazją dla profesjonalnych handlowców. Nowy segment zainteresuje nie tylko obecnych klientów, dzięki niemu dealerzy mogą zdobyć również nowe grupy docelowe odbiorców. Szeroki asortyment GRANIT, obejmujący części oryginalne i zamienniki marki własnej w doskonałej cenie, pozwoli naszym Partnerom wyprzedzić konkurencję.

Katalog 16: Części zamienne do wózków widłowych

do katalogu

Centrum Serwisowe GRANIT

więcej informacji

Jesteśmy Partnerem profesjonalnego handlu.

Obsługa klienta, serwis napraw, wsparcie marketingowe i sprawna logistyka sprawiają, że jesteśmy doskonałym Partnerem dla dealerów wyspecjalizowanych w zakresie techniki rolniczej, ogrodnictwa i leśnictwa, maszyn budowlanych, hydrauliki i wózków przemysłowych. Nasz zespół, odpowiadający za segment Wózki widłowe, jest zawsze dostępny dla klientów i gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

 

Nie jesteś jeszcze naszym klientem?