Technika ogrodnicza - wszystko dla profesjonalistów i prywatnych ogrodników

Spędzanie czasu na łonie natury, w miejskich parkach lub we własnym ogrodzie to jedna z najchętniej wybieranych aktywności, szczególnie wiosną i latem. Aby zapewnić sobie dobre samopoczucie, ludzie z całej Europy inwestują dużo czasu i wysiłku w parki i ogrody przydomowe. Jeśli wszystko ma jednak rosnąć i kwitnąć, to potrzeba dużo pracy - a ją znacząco może ułatwić odpowiedni sprzęt. Wyposażenie ogrodnicze nie ogranicza się już do konwencjonalnych węży ogrodowych, łopat, kosiarek i nożyc do żywopłotu. Automatyzacja i mechanizacja dotarły również do ogrodów i parków w Europie. A to znacząco podniosło atrakcyjność tej branży dla specjalistycznych dealerów. Firmy zajmujące się kształtowaniem terenów zielonych i architekturą krajobrazu od lat korzystają z silnikowych i elektrycznych narzędzi ogrodowych, jak również z systemów nawadniania do pielęgnacji ogrodów i parków. Ale również w ogrodach przydomowych akumulatorowe narzędzia, takie jak nożyce do trawy czy do żywopłotu, stały się nieodzowną pomocą.DziękiGRANIT PARTS jesteś zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami

Firmy zajmujące się kształtowaniem terenów zielonych i architekturą krajobrazu od lat korzystają z silnikowych i elektrycznych narzędzi ogrodowych, jak również z systemów nawadniania do pielęgnacji ogrodów i parków. Ale również w ogrodach przydomowych akumulatorowe narzędzia, takie jak nożyce do trawy czy do żywopłotu, stały się nieodzowną pomocą. Dodatkowo trzeba pamiętać o rosnącej popularności kosiarek automatycznych w sektorze prywatnym - w najbliższej przyszłości wykorzystanie tego sprzętu może wyłącznie się nasilać. Ze względu z kolei na zmiany klimatyczne i częstsze okresy suszy, instalacja różnorodnych systemów nawadniania staje się coraz ważniejszym tematem nawet w przypadku ogrodów prywatnych. Postępująca mechanizacja ogrodnictwa i związany z nią rosnący segment techniki ogrodniczej to doskonała okazja dla specjalistycznych dealerów i warsztatów. Umożliwia im dotarcie do nowych grup docelowych, które są skłonne do większych inwestycji. Ze względu na wyższe koszty akumulatorowych narzędzi ogrodniczych, znacząco rośnie również zapotrzebowanie na części zamienne. Równie opłacalne staje się rozszerzenie asortymentu o części z zakresu kosiarek automatycznych i techniki nawadniania. Jedno jest pewne - te obszary wymagają specjalistycznego doradztwa i dostępu do szerokiej gamy części oraz akcesoriów. Począwszy od kabla ograniczającego, przez węże wodne, które można układać pod ziemią, po czujniki deszczu - istnieje wiele opcji, które można wykorzystać przy sprzedaży wiązanej lub zakresie usług dodatkowych. Także naprawa części roboczych lub konserwacja kosiarek automatycznych otwiera przed dealerami i warsztatami możliwość wprowadzenia dodatkowych, obok doradztwa i spredaży, usług dla klientów końcowych.

Szeroki asortyment

Wysokiej jakości części zamienne i akcesoria w uczciwych cenach!

Szybka dostawa

Zamówienia złożone do 16:00 zostaną dostarczone następnego dnia!

Profesjonalny serwis

Porady od kompetentnych ekspertów i profesjonalny serwis warsztatowy!

GRANIT PARTS - Twój niezawodny Partner w obszarze techniki ogrodniczej

Aby sprostać wymaganiom ciągle rozwijającego się rynku związanego z techniką ogrodniczą, GRANIT znacząco rozszerzył swoją ofertę w ciągu ostatnich lat. Oferujemy specjalistycznym dealerom dostęp do akcesoriów i części zamiennych wielu uznanych marek, a także atrakcyjnych alternatyw w postaci produktów marki własnej GRANIT PARTS. Niezależnie od tego, czy Waszym klientem są profesjonaliści, czy prywatni ogrodnicy - w naszym asortymencie znajdziesz wszystkie potrzebne części i akcesoria. Wszystko w jednym miejscu.

Katalog 7: Ogród & Las

do katalogu

Kosiarki automatyczne - kabel ograniczający, zestawy do instalacji i akcesoria

do asortymentu

Centrum serwisowe GRANIT

więcej informacji

Kontakt do nas

Obsługa klienta, serwis napraw, wsparcie marketingowe i sprawna logistyka sprawiają, że jesteśmy doskonałym Partnerem dla dealerów wyspecjalizowanych w zakresie techniki rolniczej, ogrodnictwa i leśnictwa, maszyn budowlanych, hydrauliki i wózków przemysłowych. Nasz zespół, odpowiadający za segment Ogród & Las, jest zawsze dostępny dla klientów i gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania.

 

Nasi eksperci są podstępni pod numerem