HYPEX – EKSPERCI WYDAJNOŚCI HYDRAULICZNEJ

Nowa marka premium w ofercie GRANIT PARTS

 

W hydraulice liczy się niezawodność, jakość i innowacyjność. GRANIT, wprowadzającej do oferty markę premium HYPEX, oferuje produkty spełniające te kryteria użytkownikom przemysłowym, zakładom budowy maszyn i specjalistycznym warsztatom. W sklepie internetowym otrzymujecie dostęp do wyjątkowej marki, która nie uznaje kompromisów w dziedzinie hydrauliki.

 

Produkty premium wykonane z najlepszych materiałów, charakteryzują się doskonałą obróbką produkcyjną oraz innowacyjnym, technicznym wzornictwem. Dzięki HYPEX oferujemy komponenty, maszyny i akcesoria do hydrauliki i pneumatyki, które spełniają najnowsze standardy i są wyjątkowo trwałe i wydajne. Wyprodukowane w Europie produkty HYPEX spełniają nawet najwyższe standardy.

 

Wstępem do nowej, wysokiej klasy gamy produktów stanowią różne zawory kierunkowe, za pomocą których można precyzyjnie sterować strumieniem objętości w układzie hydraulicznym. Zawory regulacyjne P45 i PC45 wyróżniają się na tle porównywalnych produktów dzięki wysokiej jakości powłoce cynkowej. Zapobiega ona korozji, co sprawia, że zawory są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne podczas eksploatacji poza maszyną, nawet bez dodatkowego malowania. Dzięki temu, w porównaniu do oryginalnych produktów, ich okres użytkowania jest znacznie dłuższy. Precyzyjne sterowanie odbiornikami umożliwia łatwą i dokładną obsługę. Wymieniając poszczególne elementy, zawory można dostosować do indywidualnych wymagań. Możliwa jest na przykład obsługa elektryczna lub pneumatyczna.

 

Oprócz wysokiej jakości produktów, doskonałym argumentem przemawiającym za nową marką premium HYPEX jest znakomity stosunek ceny do jakości. Dzięki temu Wasze usługi hydrauliczne stają się jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów.

do asortymentu

Rekomendacje

Jesteśmy tu dla Ciebie!

 

 

Nasze usługi dla klientów oraz naprawy, wsparcie marketingowe i wydajne rozwiązania logistyczne sprawiają, że jesteśmy silnym partnerem dla wyspecjalizowanych dealerów w dziedzinie techniki rolniczej, ogrodnictwa i leśnictwa, maszyn budowlanych, hydrauliki i wózków przemysłowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Zadzwoń do nas pod numer ✆ +48 618967480.

 

 

 

Zostań klientem