Logistyka GRANIT - z Heeslingen do Europy

Z naszego centralnego magazynu w Heeslingen zaopatrujemy warsztaty i profesjonalne sklepy w całej Europie.

 

Na 90.000 metrów kwadratowych magazynujemy 240.000 różnych produktów, dostępnych dla naszych klientów od ręki. U nas znajdziecie najlepszy w Europie asortyment części zamiennych: oryginalne części od znanych producentów, części zamienne od wiodących dostawców pierwszego wyposażenia (OEM) oraz wysokiej jakości części identyczne. Dzięki wprowadzeniu marki własnej możemy zaoferować również wysokiej jakości warianty produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Aby zapewnić sobie pozycję lidera, musimy być nie tylko szybcy, niezawodni i atrakcyjni cenowo. Musimy przekonywać całością naszych usług.

 

Dla nas oznacza to, że wszyscy klienci mają prawo do szybkiej i niezawodnej dostawy po uczciwych cenach, niezależnie od wielkości i wartości zamówienia. Jednocześnie każdy Klient może liczyć na indywidualne doradztwo i rozwiązania dopasowane do jego potrzeb. Ponadto gwarantujemy naszym klientom, że zamówienia złożone do godziny 18:00, zostaną do nich dostarczone następnego dnia do godziny 8:00 rano. Chcemy, aby Klienci mogli zawsze na nas polegać.

 

Ten cel będzie nam przyświecał również w nadchodzących latach. Dlatego przygotowujemy się na przyszły rozwój, stale zwiększając możliwości magazynowe.

Uzupełnieniem centralnego magazynu w Dolnej Saksonii, wyposażonego w najnowocześniejszą technologię, jest budowa drugiego magazynu w Tholey w Saarze. To zapewni nam wystarczającą powierzchnię magazynową na najbliższe lata. W związku ze skróceniem tras dostaw nowy magazyn zagwarantuje w przyszłości szybką wysyłkę i dostawę towarów zwłaszcza do południowych Niemiec i krajów południowej Europy.

 

Oczywiście decydujące znaczenie mają również pracownicy naszych działów logistycznych. Dzięki nim każdego dnia udaje nam się realizować około 40 000 dostaw. Dzięki motywacji i optymalnej atmosferze pracy byliśmy w stanie podnieść wskaźnik realizowanych dostaw do ponad 98%. Nadal pracujemy nad tym każdego dnia. I stajemy się coraz lepsi.

To też może Cię zainteresować:

Aplikacja GRANIT

więcej informacji

Nasze wartości

więcej informacji