Twoje pojazdy pod pełną kontrolą

Chcesz zaoszczędzić czas, zobaczyć na pierwszy rzut oka pojazdy swoich klientów i pracować tak wydajnie, jak to tylko możliwe? Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiadasz jednoznacznie „tak”, nowa funkcja „Moje pojazdy” w sklepie internetowym GRANIT będzie dla Ciebie idealna. Dzięki tej funkcji znacznie ułatwimy Ci codzienne życie na tyle, że trudno będzie Ci bez niej wyobrazić sobie pracę w sklepie internetowym GRANIT. 

 

Dzięki funkcji „Moje pojazdy” możesz zapisać najpopularniejsze pojazdy ze swojego sklepu bezpośrednio w sklepie online GRANIT. Dzięki temu w przyszłości znalezienie odpowiednich części zamiennych będzie jeszcze łatwiejsze, a przede wszystkim szybsze. Wypróbuj i przekonaj się już teraz! Tutaj pokażemy Ci, jak działa nasza nowa funkcja „Moje pojazdy” i jak możesz zakładać, zmieniać lub usuwać pojazdy:

1. "Moje pojazdy" w ustawieniach

 

W zakładce "Mój GRANIT" znajdziesz przegląd swoich pojazdów. Wyświetlana jest tam sekcja zapisanych pojazdów. Możesz bezpośrednio zakładać i dodać nowe pojazdu lub wyświetlić dostępne już maszyny. Przez specjalny symbol możesz przejść do części zamiennych, pasujących do danego pojazdu. Po wyświetleniu pojazdów możesz edytować lub usuwać poszczególne pozycje. W zakładce „Mój GRANIT” możesz również dodawać nowe pojazdy.

2. „Moje pojazdy” w wyszukiwaniu artykułów

 

Jeśli szukasz artykułu za pomocą paska wyszukiwania, możesz, po wprowadzeniu szukanego słowa, wybrać pojazd ze swojej listy. W rozwijanym menu pokażą się Twoje pojazdy - tu możesz wybrać żądaną pozycję. Wyświetlane będą tylko te produkty, które pasują do Twojego pojazdu. W tym miejscu możesz również dodać nowy pojazd. Dzięki temu szybko i łatwo przefiltrujesz produkty pod kątem dopasowania ich do pojazdów, bez konieczności przeglądania wyszukanych artykułów według typu producenta. 

3. „Moje pojazdy” w wyszukiwaniu producent-typ

 

Jeśli chcesz wyświetlić produkty pasujące do Twojego pojazdu za pomocą wyszukiwania producent-typ, możesz wybrać wprowadzone pojazdy z sekcji „Moje pojazdy”. Wykorzystywane jest tu rozwijane menu. Wyświetlone zostaną wszystkie wprowadzone pojazdy. Za pomocą jednego kliknięcia możesz wybrać żądany produkt - pokazane zostaną tylko artykuły, które do niego pasują. Masz również opcję dodania nowego pojazdu. 

Dodawanie pojazdu

 

Możesz dodawać pojazdy do swojej listy w wyżej opisanych sekcjach sklepu online. Jeśli klikniesz „Dodaj pojazd”, otworzy się okno, w którym możesz dodać nowy pojazd. 

 

W pierwszym kroku możesz wpisać nazwę pojazdu. Przypisujesz ją według własnego uznania - pamiętaj jednak, że nazwę można nadać tylko raz. Nazwa nie jest koniecznością, ale może zapewnić Ci lepszy przegląd pojazdów. W kolejnym kroku następuje przypisanie do typu pojazdu. Wybierz producenta z rozwijanego menu. Jeśli nie ma go na liście, możesz go również wyszukać, wprowadzając tekst. Następnie możesz wybrać typ. Tutaj również możesz wybierać z listy lub skorzystać z wyszukiwania za pomocą tekstu. Po wybraniu wszystkich danych możesz dodać pojazd za pomocą czerwonego przycisku. Po chwili pojawi się on w opisanym wyżej przeglądzie pojazdów - możesz go już wykorzystywać przy swojej pracy. Możesz zapisać nieograniczoną liczbę pojazdów.