System dla sklepów GRANIT - system do zwiększenia sprzedaży

Obok fachowego doradztwa i obszernej oferty produktowej, atrakcyjna prezentacja własnego asortymentu jest podstawowym warunkiem udanej koncepcji sprzedaży.

1. Koncepcja

 

Cztery kroki do optymalizacji salonu sprzedaży

 

System dla sklepów GRANIT pozwala na efektywną i przejrzystą prezentację produktów. Nadaj salonowi profesjonalny wygląd i skorzystaj z indywidualnych systemów regałowych GRANIT, dostosowanych do Twoich własnych potrzeb.

 

Na podstawie przeprowadzonej analizy nasi specjaliści opracowują koncepcję, dopasowaną do Twoich preferencji. Modułowa budowa naszego systemu GRANIT umożliwia łatwe i kompleksowe zaprojektowanie salonu sprzedaży.

 

Jak podzielona jest przestrzeń salonu? Które moduły sklepowe są najbardziej przydatne dla Twojego salonu sprzedaży? Gdzie najlepiej będą prezentować się produkty? Które artykuły powinny zostać umieszczone?

 

Pracownicy GRANIT z naszego zespołu sklepowego oraz Twój osobisty kierownik regionu w terenie będą Cię wspierać w planowaniu salonu, łącząc poszczególne moduły sklepowe, rozmieszczając systemy regałowe i wybierając produkty GRANIT odpowiednie dla Twoich klientów. W ten sposób salon może być dostosowany i optymalnie zaprojektowany pod klientów oraz do indywidualnego ukierunkowania produktów.

2. Planowanie

 

Określ potrzeby i mądrze wykorzystaj zasoby

 

Podczas projektowania należy wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni salonu. Aby zwiększyć obroty i rentowność lokalu, kompleksowe zaplanowanie projektu własnego salonu sprzedaży to pierwszy ważny krok na drodze do sukcesu.


3. Urządzanie

 

Realizacja koncepcji w Twoim salonie

 

Po opracowaniu koncepcji następuje czas na jej wdrożenie na miejscu. Również tutaj zespół GRANIT może Ci pomóc. Od budowy poszczególnych modułów według stworzonej koncepcji, przez prezentację towarów i etykietowanie półek, aż po ich zaopatrzenie: Zespół GRANIT urządza salon według opracowanej wcześniej koncepcji i w razie takiej konieczności ponownie dostosowuje ją na miejscu do aktualnych potrzeb i warunków przestrzennych.

Łatwy do modyfikacji i rozbudowy system dla sklepów GRANIT nadaje się do całego asortymentu GRANIT, dzięki czemu można prezentować i ustawiać produkty w sposób optymalny dla klientów.

4. Sukces

 

Wybierz koncepcję dla osiągnięcia sukcesu - z systemem dla sklepów GRANIT. Większa przejrzystość, lepszy podział i efektywne wykorzystanie zasobów przestrzennych to wiele korzyści dla Ciebie i Twoich klientów.


1. Rozszerzona baza klientów

Uczyń zakupy wyjątkowymi dla Twoich klientów: System dla sklepów GRANIT pozwala na rozwój nowych grup docelowych i utrzymanie dotychczasowych klientów.


2. Większy obrót

Dłuższy czas przebywania, większa skłonność do zakupów, większy obrót: Dzięki przejrzystej strukturze sklepu i atrakcyjnej prezentacji towarów możesz zwiększyć swój potencjał sprzedażowy.


3. Najlepsza możliwa usługa

Brak pustych półek i niewykorzystany czas oczekiwania przy kasie: W sklepie wspieranym przez zespół GRANIT klient ma możliwość  do samodzielnej obsługi i jest zachęcany do robienia spontanicznych zakupów w trakcie oczekiwania na towar.


4. Różnorodność produktów

Brak wirtualnej prezentacji towarów, jak w przypadku sprzedawców bezpośrednich w Internecie - dzięki systemowi dla sklepów GRANIT klienci widzą, co kupują. Buduje to zaufanie do Twoich kompetencji doradczych, co w dłuższej perspektywie wiąże klientów z Twoim salonem. Oferujesz więcej niż Twoja konkurencja w Internecie!


5. Rozszerzony zakres usług

Produkty i usługi z jednego źródła: Wraz z zakupem części zamiennych lub produktów akcesoryjnych można jednocześnie zaoferować klientom usługi towarzyszące, takie jak montaż.

 


System dla sklepów GRANIT jest częścią innowacyjnego systemu marketingowego 360° GRANIT, który obejmuje kilka obszarów. Wykorzystaj zalety systemu marketingowego 360° GRANIT jako nasz wyspecjalizowany dealer - dla osiągnięcia Twojego sukcesu.

To też może Cię zainteresować:

Projekt powierzchni sprzedażowej

więcej informacji

Drukowanie etykiet sklepowych i magazynowych

więcej informacji

Aplikacja GRANIT

więcej informacji