Uprawa ziemi z GRANIT: jest już dostępny nowy katalog 1

 

 

W nowym wydaniu katalogu znacząco przebudowaliśmy i poszerzyliśmy naszą ofertę produktów związanych z uprawą ziemi. Z dumą prezentujemy ponad 11 000 artykułów związanych z uprawą ziemi. Wprowadzenie ponad 2.000 nowych produktów pozwoliło nam znacznie rozszerzyć ofertę - teraz możemy Tobie i Twoim Klientom przedstawić asortyment o niespotykanym dotąd zakresie. Tradycyjnie już, w nowym katalogu prezentujemy również najwyższej jakości, atrakcyjne cenowo zamienniki marki GRANIT dla wielu produktów.

 

Nowość w Katalogu 1: seria produktów GRANIT ENDURANCE CARBIDE. Nasze narzędzia do uprawy ziemi, wykonane z węglika spiekanego, przekonują do siebie wyjątkową jakością i maksymalną wytrzymałością.

 

Ponadto w nowym asortymencie można znaleźć również części zamienne GRANIT, pasujące dla maszyn francuskiego specjalisty w zakresie technologii siewu - Monosem.

 

Znacząco rozszerzyliśmy również naszą ofertę talerzy, łożysk i sprężyn gumowych. Pod hasłem „pasuje do maszyn różnych producentów” w poszczególnych rozdziałach można z kolei znaleźć pasujący artykuł na podstawie wymiarów, bez konieczności porównywania numeru referencyjnego.

 

Dzięki wprowadzeniu do asortymentu pielników marki K.U.L.T. (Kress Umweltschonende Landtechnik), rozszerzyliśmy naszą ofertę o rozwiązania do mechanicznego zwalczania chwastów - zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem na rynku.     

 

 

>> do katalogu

 

 

Nowość: GRANIT ENDURANCE CARBIDE

 

 

Nowa linia produktów GRANIT ENDURANCE CARBIDE jest jednym z naszych najważniejszych punktów w nowym Katalogu 1. Nowe narzędzia z węglika spiekanego zostały opracowane po to, aby sprostać najwyższym wymaganiom. Charakteryzują się szczególną wytrzymałością dzięki obróbce cieplnej. Seria GRANIT ENDURANCE CARBIDE obejmuje dzioby kultywatorów, redlice skrzydełkowe i gęsiostopki, czy haki glebogryzarek i jest stopniowo rozszerzana. Przegląd ręcznie wykonanych narzędzi jakości „Made in Germany” można znaleźć w nowym Katalogu 1 od strony 683.                

Do nowej serii produktów GRANIT ENDURANCE CARBIDE

 

 

Zostań specjalistą od rozwiązywania problemów

 

 

W wyniku rosnącej niepewności co do dopuszczalności wielu pestycydów, zapotrzebowanie na rozwiązania do mechanicznego zwalczania chwastów ogromnie wzrosło w ciągu ostatnich lat. W naszej ofercie znajdziesz części do pielenia i mechanicznej ochrony upraw rzędowych i powierzchniowych. Dzięki dołączeniu do oferty pielników niemieckiego producenta K.U.L.T. możemy zaoferować Ci odpowiednie rozwiązanie, pozwalające na efektywne, mechaniczne zwalczanie chwastów.             

Przejdź do kategorii techniki uprawy międzyrzędowej


Asortyment z katalogu

Technika siewna

do asortymentu

Palce zagarniające siewnika i akcesoria

do asortymentu

Glebogryzarka

do asortymentu

Technika uprawy międzyrzędowej

do asortymentu

Kultywator

do asortymentu

Śruby płużne

do asortymentu

Wały doprawiające

do asortymentu

Brony talerzowe

do asortymentu

Uprawa okopowych

do asortymentu

Pozostałe produkty, sortowane wg marki

do asortymentu


Nasze rekomendacje z Katalogu 1


Kontakt do nas

Obsługa klienta, serwis napraw, wsparcie marketingowe i sprawna logistyka sprawiają, że jesteśmy doskonałym Partnerem dla dealerów wyspecjalizowanych w zakresie techniki rolniczej, ogrodnictwa i leśnictwa, maszyn budowlanych, hydrauliki i wózków przemysłowych. Nasz zespół zajmujący się uprawą gleby jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania naszych klientów.

Nasi eksperci są podstępni pod numerem