GRANIT Programy partnerskie - Zostań partnerem GRANIT


GRANIT Partner Werden
Zostań partnerem GRANIT. Ponad 17.000 Klientów z całej Europy zaufało nam i naszym usługom. Jako nasz partner możesz korzystać z wielu udogodnień i profitów, płynących ze współpracy z GRANIT:

  • olbrzymi asortyment części oryginalnych i identycznych z oryginalnymi w największym magazynie centralnym w Europie katalogi uznane za najlepsze w branży, doskonałe strategie marketingowe wspierające zakłady w budowaniu ich konkurencyjności ze sprzedawcami bezpośrednimi
  • doskonałe rozwiązania pomocne w odniesieniu sukcesu w Internecie, w których w centrum uwagi jest handlowiec, a nie anonimowy portal z częściami zamiennymi
  • doskonałe usługi techniczne w Centrum Serwisu oraz szkolenia w Akademii

GRANIT Zostań naszym Partnerem. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami droga mailową.


Doskonałe wsparcie dla profesjonalnych handlowców.

Wspieranie branżowego handlu w poszukiwaniu klientów końcowych jest dla nas niezwykle istotne. Dlatego też staramy się mieć ten wspólny z naszymi partnerami cel zawsze przed oczyma. Udostępniamy naszym Partnerom doskonałe Katalogi , jak np. „Produkty roku …”, „Classic Parts” oraz „Zabawki” – naturalnie z indywidualnym drukiem danego handlowca. Regularnie aktualizowane ulotki i plakaty z ofertą do pomieszczeń handlowych są jednym z elementów koncepcji. Przy wyborze artykułów nacisk został położony świadomie na obszar gospodarstwa& budynków inwentarskich , bowiem w centrum znajduje się codzienne zapotrzebowanie rolnika. Jako handlowiec mogą Państwo pod własną nazwą reklamować lokalnie doskonałą ofertę i poprzez ukierunkowane komunikaty do klientów - z sukcesem konkurować na swoim rynku.

Produkty roku…

Katalog „Produkty roku …” to klucz do odniesienia sukcesu na rynku części zamiennych. Nasi partnerzy mogą przy pomocy tego katalogu zaprezentować swoim klientom pełną ofertę produktów, którą posiadają sprzedawcy bezpośredni. To sposób na aktywną komunikację z lokalnym klientem. Katalogi są wyjątkowym sposobem na zbudowanie relacji między klientami za lokalnymi przedsiębiorstwami.

GRANIT Partnerprogramm Marketing


Das GRANIT Shop-System für mehr Umsatz vor Ort

Naszym system sklepowym GRANIT pomagamy handlowcom stać się kompetentnym partnerem rozmowy dla ich klientów. System sklepowy GRANIT jest w pełni przystosowany do potrzeb i życzeń klientów. Opcjonalny wybór ukształtowania zaślepek z logo dostawcy jest doskonałym oznaczeniem marek producentów.

Nowoczesny system sklepowy GRANIT wprowadza nowe akcenty do zagospodarowania sklepu. Podkreśla on nie tylko przyjętą przez firmę orientację na przyszłość, ale również pozwala na świetną prezentację produktów, a przez to – zwiększenie potencjalnego obrotu.

GRANIT Partnerprogramm Shop System