Profesjonalny partner

Jako firma prowadząca hurtową sprzedaż części oryginalnych i zamiennych do wszystkich marek, jesteśmy doskonałym wsparciem dla profesjonalnych handlowców w branży maszyn rolniczych, narzędzi ogrodniczych i maszyn budowlanych: oferujemy Doskonały serwis i Doskonałe produkty. Naszym produktom , współpracownikom i dostawcom stawiamy najwyższe wymagania. Nieustanne kontrole jakości i świadomy dobór nowych produktów gwarantują, że wybór części GRANIT PARTS oznacza dla wybór części w jakości pierwszego montażu. Jednocześnie wspomagamy naszych partnerów handlowych usługami, akcjami marketingowymi i szkoleniami. Naszym celem jest bowiem wzrost konkurencyjności i stabilna przyszłość lokalnego biznesu!

Nasza oferta to dużo więcej niż tylko
Części zamienne i akcesoria.

 

Jako prawdziwi specjaliści w branży proponujemy Państwu nie tylko wyjątkowy asortyment części zamiennych, lecz również fachowe doradztwo, serwis i szkolenia z szerokiego zakresu tematów, obejmującego zagadnienia maszyn rolniczych, budowlanych i urządzeń ogrodniczych. Nasza wydajność jest kołem napędowym sklepów z częściami zamiennymi i zakładów usługowych naszych partnerów handlowych.
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo sprawdzone w praktyce koncepcje marketingowe, atrakcyjne systemy urządzenia sklepu, jak również kompetentne doradztwo telefoniczne i serwis techniczny oraz aktualne szkolenia dla pracowników warsztatu i serwisu części zamiennych.

Zaufało nam 31.580 klintów
z całej Europy.

 

Centrum działania firmy GRANIT znajduje się w magazynie centralnym w Heeslingen.

Przedsiębiorstwa siostrzane w Austrii, Holandii, Belgi, Francji, Włoszech, Anglii, Polsce i Czechach, jak również importerzy z Danii, Szwajcarii i Węgier są gwarancją najlepszego kontaktu z lokalnym klientem. To one przejmują doradztwo i opiekę nad zakładami w poszczególnych krajach. 72 Kierowników regionu - przedstawicieli naszej firmy odwiedzają i wspomagają naszych Klientów w całej Europie, 8 menadżerów ds.
Kluczowych Klientów z firm siostrzanych oraz 2 Kierowników Sprzedaży z centrali w Heeslingen pracują codziennie w interesie naszych największych partnerów.